Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Hej, cześć! Szukam dobrego sklepu z naturalnymi kosmetykami w sieci. Gdzie robicie zakupy, jakie konkretnie kremy nawilżające byście poradzili? Mam od dawna problemy z cerą i czego bym nie stosowała to większego efektu nie widzę niestety...

Aniusiaaa1

Posty: 8

 
Najwięcej kosmetyków u siebie w domu to zdecydowanie mam do skóry twarzy. Do ciała to praktycznie nie używam niczego, a przydałoby się. Jak czasami widzę jak przesuszoną mam skórę nóg, czy stóp to naprawdę źle to wygląda ;/

codePerformance

Posty: 10

 
Ciężko mi coś doradzić. O naturalnych kosmetykach to wiem tylko tyle że istnieją, ale są dla mnie jak Yeti trochę. W tym sensie, że wszyscy o nim mówią, a nikt go nie widział. Ja też mam wrażenie że wszyscy wokół mnie mówią o eko kosmetykach a ja nigdy czegoś takiego nie miałam w ręku nawet.

Jelle Klassen

Posty: 18

 
Ja walczę od paru lat z trądzikiem różowatym i w zasadzie musiałam całkowicie zmienić swoje kosmetyki w domu na dedykowane, specjalne dla takiej skóry. Nie jest to wcale tanie, bo dermokosmetyki z zasady więcej kosztują niż zwykłe.

Trener

Posty: 9

 
Naturalne kosmetyki ostatnio zamawiam przez stronę e-naturalne.pl. Polecam zwłaszcza całą serię od Lynia – oryginalne kosmetyki, a nie jakieś podróbki które tylko udają – naturalne i ekologiczne. A teraz jak jest moda na wszystko co eko to można coraz łatwiej na jakiś imitacje trafić, także trzeba zawsze sobie dokładnie skład przeczytać i to najlepiej ze dwa razy.

Hihi_WWW

Posty: 13

 
Ekspertką od kosmetyków nie jestem, ale widzę po swoich znajomych że dużo teraz się kobiet na naturalne rzeczy przerzuca. Pewnie jest w tym dużo sensu, bo jeśli sam kosmetyk jest lżejszy, odchudzony od różnych wzmacniaczy i wypełniaczy to też skóra będzie mniej obciążona potem.

szef82

Posty: 21

 
Moim zdaniem naturalne kosmetyki są o tyle lepsze bo mniej skórę obciążają i też mniej wysuszają. Nawet czytałam kiedyś jakiś artykuł w sieci na ich temat i to było potwierdzone naukowo, że ekologiczne kosmetyki zachowują ciało w dużo lepszym nawilżeniu.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ponoć za częste stosowanie różnych kosmetyków wcale nie jest takie wskazane. Niby ludzie się śmieją z takiego powiedzenia że – częste mycie skraca życie ale ponoć coś w nim prawdy jest. Im więcej człowiek zmywa detergentami skórę tym bardziej się ona wysusza i traci naturalną swoją warstwę ochronną.

renia00

Posty: 10