Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Jakie miejsca na Śląsku szczególnie polecacie jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej? Szukam od jakiegoś czasu takiego miejsca, ale niestety żadna ze znajomych nie korzystała nigdy z takiej opcji i nie mam kogo zapytać:(

Miki789

Posty: 4

 
Moim zdaniem zabiegi medycyny estetycznej to bardzo fajna sprawa. Nie zawsze kosmetyki działają dokładnie tak jak chcemy, a dzięki kuracjom przeprowadzonym przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach, można uzyskać naprawdę świetne efekty. Moja znajoma zdecydowała się na botox i powiem szczerze, wygląda bardzo dobrze.

Laleczka2

Posty: 23

 
Na szczęście dzisiaj zmarszczkami nie musimy aż tak bardzo się przejmować, jeśli nie działają kremy, zawsze można wybrać się na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Brzmi trochę strasznie, ale taka terapia działa cuda:D.

Sagerrak

Posty: 2

 
Mieszkam na Śląsku i dobrych gabinetów medycyny estetycznej zdecydowanie u nas nie brakuje. Popytaj znajome, może któraś korzystała i przyzna się do jakiejś kuracji:D

Boss

Posty: 6

 
Miałam okazję korzystać z zabiegu na zmarszczki w Lenartowicz Clinic, mieszczącej się przy Zabrskiej w Katowicach. Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Postawiłam na pakiet 30+, obejmujący botox i kwas hialuronowy na 1 okolice plus peeling. Teraz wyglądam świetnie :)

Nikuś23

Posty: 9

 
Mogę polecić zarówno botox, jak i kwas hialuronowy. Dzięki nim można naprawdę poprawić wygląd skóry. Ba, co więcej, koleżanki mówią mi, że po serii zabiegów wyglądam na co najmniej 8 lat młodziej:)

DobreRADY

Posty: 3

 
Osobiście uważam, że jeżeli na zmarszczki kompletnie nic nam nie pomaga, faktycznie warto wybrać się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej. W tym przypadku na pewno efekty zabiegów będą szybo widoczne.

Fejron

Posty: 13

 
Na pewno zabiegi medycyny estetycznej warto wziąć pod uwagę, szczególnie w sytuacji, gdy przegapimy moment, aby sięgnąć po odpowiednie kosmetyki czasem przeznaczone już dla skóry dojrzałej.

Kitas

Posty: 12

 
Z tego co wiem dzisiaj na naszym rynku znajdziemy sporo godnych polecenia zabiegów. Sama waham się pomiędzy botoxem, a kwastem hialuronowym.

Rouudee

Posty: 11

 
Wiem, że zabiegi tego typu nie są jeszcze zbyt popularne w przypadku panów, jednak ja się zdecydowałem i nie żałuję. Wyglądam dużo młodziej.

misuuuop

Posty: 6