Medycyna estetyczna Katowice

Medycyna estetyczna Katowice

Cześć, z jakich zabiegów medycyny estetycznej byłyście najbardziej zadowolone? Co wam przyniosło najwięcej korzyści? Wiem, że najczęściej oferta zabiegowa jest bardzo bogata, więc chciałabym wiedzieć, w jaki sposób dokonujecie selekcji.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Teraz większość zabiegów można zrobić bez znieczulenia nawet, tego samego dnia. Zalecam jednak botoks robić na urlopie, żeby jednak te 3-4 dni skóra odpoczęła. Musi się człowiek do tego przyzwyczaić delikatnie :)

klasowy55

Posty: 10

 
Wiesz, niektórzy muszą dbać o siebie w większym standardzie niż tylko zakupy kosmetyków naturalnych. Występuję na różnych galach i nie mogę sobie pozwolić, aby nagle zmarszczki mi się wysypały. Botoks obowiązkowo.

Black_Riot

Posty: 6

 
Idź wyłącznie tam, gdzie masz faktycznie certyfikowane specjalistki z doświadczeniem. Nawet więcej zapłać. Bezpieczeństwo przy zabiegach medycyny estetycznej to absolutna podstawa.

wacław34

Posty: 12

 
Też mam bardzo dobre doświadczenia z botoksem, bo nie tylko na zmarszczki, ale właśnie na bruksizm, problemy ze stresem bardzo skuteczny wypełniacz.

Thaniell

Posty: 18

 
Jeszcze pamiętaj, aby dokupić produkty do pielęgnacji pozabiegowej, kosmetyki w pełni naturalne, które nie zatykają cery. I idziesz nie do kosmetyczki, tylko do faktycznego lekarza medycyny estetycznej. To jest zupełnie inna jakość współpracy.

Alaneq

Posty: 26

 
Warto zawsze poszukać osiągnięć lekarza prowadzącego, publikacji, książek i się do tego odnieść. Współpraca staje się wtedy bardziej opłacalna.

trans34

Posty: 5

 
Byłam na fotoodmładzaniu, raczej z ciekawości, ale wynik mnie zaskoczył. Nie oszczędzam na kosmetykach w ogóle. Moja klinika, gdzie realizowałam to http://lenartowiczclinic.pl/ . Powiem tak. W wieku 35 lat wyglądam spokojnie na 27-28, jakbym dopiero studia skończyła. Jeszcze dochodzi do tego lekki makijaż i trzymanie się ustaleń dermatologicznych, ale da się zrobić stosunkowo niewielkim wysiłkiem. Pozdrawiam.

E-GOista

Posty: 8

 
Weź sobie na początku peeling medyczny. Moim niektórym koleżankom dał dużo dobrego pod względem wyrównania cery. Nie musisz od razu w botoks inwestować. Podpowiedzą ci już w gabinecie. Można zadzwonić, albo wysłać maila, na pewno odpowiedzą rozsądnie.

figii

Posty: 14

 
Poprawa wyglądu po botoksie spokojnie pół roku. A najlepszy efekt masz dopiero po 3 dniach od zabiegu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

suprafull

Posty: 3