dobra taśma led warszawa

dobra taśma led warszawa

Potrzebny mi namiar na sprawdzonego dostawcę ledów w Wawie..Znacie taką firmę? Chodzi mi o zakup hurtowy dobrej jakości żarówek, taśm, opraw itd.

hazi32

Posty: 15

 
Na ten moment nie mam żadnej taniej hurtowni na oku. Ale popytam, może się czegoś dowiem, bo mój znajomy handluje takimi rzeczami, więc może mi się uda jakieś info wyciągnąć od niego;) Narka!

Squel

Posty: 18

 
Nie znam takich sklepów. Jak już mi się zdarza kupować jakieś żarówki to w marketach zazwyczaj. Fakt, że w takich sklepach to wybór nie jest jakiś super, ale nie narzekam. Pozdr.

Darth9

Posty: 28

 
Sam właśnie nie wiem jakie konkretnie żarówki kupić do domu. Wybór jeśli chodzi o LED jest przeogromny, a nie chciałbym czegoś kiepskiego kupić i to jeszcze przepłacić. Także dołączam się do pytania! Gdzie LEDy dostać?

Jozefffin

Posty: 33

 
Nie będę tutaj doradzał, bo nie mam pojęcia gdzie takie rzeczy kupować;P ale na pewno warto poszukać w necie, pewnie się w końcu na coś trafi. Warto pochodzić po sklepach z oświetleniem i sobie porównać gdzie, co i za ile ;-) Pozdr.

radziomil

Posty: 24

 
Jest trochę szmelcu na rynku, jeśli chodzi o LED. Trzeba uważać, żeby się nie wkopać. Paru moich znajomych myślało, że kupiło LED do domu, a to były halogeny ;P

kojot14

Posty: 37

 
Coś słyszałem od klienta, że na Bartyckiej mają dobrą hurtownię LED różnego typu. Ale nie wiem ile w tym prawdy...

didiw

Posty: 27

 
Jak ktoś ma jakąś dużą firmę to pewnie wtedy mu się będzie kalkulować wszędzie wsadzić LEDy. Bo oszczędność na prądzie może być zauważalna. Ale w zwykłym gospodarstwie domowym to nie wiem, czy faktycznie widać jakąś różnicę na zużyciu energii?

Jordy123

Posty: 28

 
Ja się powoli przekonywałem do ledów:P Na początku myślałem, że to tylko chwilowa moda i pic na wodę z tą energooszczędnością...ale jak zacząłem używać to się przekonałem, że faktycznie mniej prądu ciągną i poza tym, dają przyjemne dla oka światło. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to chyba Premium Lux...Najczęściej tutaj kupuję. Mają sklep online www.premiumlux.pl, ale też dostępni są stacjonarnie jakbyś chciał osobiście sprawdzić jakość produktów.

Accoun44

Posty: 24

 
Nie mam za bardzo doświadczeń z Ledami, jakoś mnie nigdy takie nowinki techniczne nie podniecały:P Wolałem zwykłe, stare, setki, ale je wycofała nasza kochana Unia bo niby szkodziły środowisku...;/

Pol-Trans

Posty: 28