Karnisze Kielce dobra firma

Karnisze Kielce dobra firma

Witam. Możecie polecić mi jakieś miejsce, gdzie będę miał duży wybór karniszy Kielce? Bardzo przydałyby się namiary.

kluberst

Posty: 21

 

XixIX

Posty: 33

 
Hej. Miałem problem ze zbyt dużą ilością światła, a czasami z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, że czasami mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Liome5656

Posty: 25

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem nowomodne karnisze, jakich są oni posiadaczami. W sumie pasują one do niezmiernie mnóstwo wnętrz, a podczas remontu chyba zarówno sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

Gigusik

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Długo zastanawiałem się czy zastosowanie rolet kasetowych będzie najlepszym rozwiązaniem, lecz po podjęciu decyzji szybko doceniłem ich funkcjonalność oraz fakt, że nie ulegają prosto zabrudzeniom, dzięki czemu nie trzeba ich często czyścić.

ombre070

Posty: 20

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, albowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować także firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się nabyć fajny produkt w niesłychanie atrakcyjnej cenie :)

Kilimar45

Posty: 25